SODES Nedir?
Duyurular
Videolar
Haberler
Haber Gazetesi

HABERLER / MERSİNLİ KADIN GİRİŞİMCİLER DİĞER KADIN GİRİŞİMCİLERLE KONGREDE BİR ARAYA GELDİLER.test
Akdeniz Girişimcileri Proje Derneği tarafından yürütülmekte olan “Dezavantajlı Kadınların İstihdama Kazandırılması” SODES Projesi kapsamında Mersinli Kadın Girişimciler, 11-13 Aralık 2015 tarihleri arasında Sakarya’da Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ile Sakarya Üniversitesi Kadın Araştırmaları Merkezi (SAUKAM) işbirliğinde düzenlenen “2. Uluslararası Disiplinlerarası Kadın Araştırmaları Kongresi: Kadınların Güçlendirilmesine Yönelik Multidisipliner Yaklaşım (ICWOR 2015)Kongresine katıldılar.

Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın Sema RAMAZANOĞLU’nun katıldığı kongrede Mersinli iş kadınları da yer aldılar.

Kongreye; Sayın Valimizin eşi Sayın Kevser ÇAKACAK Hanımefendi, SODES Birim Koordinatörü Prof. Dr. Nalan YETİM, Akdeniz Girişimcileri Proje Derneği'nin Kurucusu ve aynı zamanda Onursal Başkanı Hediye KOÇOĞLU DALĞIÇ ve Derneğin Yönetim Kurulu Başkanı Hanife KÖRÜNOĞLU ile birlikte Mersinli kadın girişimciler katıldılar.

Kongre süresince, kadın girişimciler ile Mersinli kadın girişimciler farklı toplantılarda görüş alışverişinde bulundular.

Mersin Valiliği © 2013. Tüm hakları saklıdır.
Sodes Hakkında
Kapsam ve Bileşenler
Usul ve Esaslar
Bütçe Kanunu
Tanıtım Kitabı ve Broşürü
Videolar
Projeler
2013 Ek Projeler
2013 - 2014 Projeleri
2012 - 2013 Projeleri
2011 - 2012 Projeleri
Genel Bilgiler
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Filmi
Tanıtım Kitabı ve Broşürü
Bütçe Kanunu